Oferta

Meble “Gortex“ to prywatna firma wyłącznie z kapitałem polskim, która istnieje już od 1977 roku. Meble “Gortex“ to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w zakresie produkcji i sprzedaży mebli, stanowiących wyposażenie mieszkań.

Obecnie zatrudniamy ponad 80 osób. Główna siedziba firmy znajduje się w Łęce Opatowskiej. Obecnie nasze wyroby produkowane są w najnowszych technologiach.

Meble tapicerowane wykonywane są z wysokiej jakości tkanin zarówno krajowych jak i światowych. Nowoczesne wzornictwo, rzetelne wykonanie, szybkie tempo realizacji zamówień to nasze atrybuty. W Łęce Opatowskiej dba się o to, aby produkowane tu meble zapewniały komfort, były oryginalne, ergonomiczne, a jednocześnie zachowywały wartości estetyczne przy dłuższym użytkowaniu. Firma produkuje więc niekonwencjonalne, lecz funkcjonalne meble, a konkurencyjne ceny sprawiają, że są one dostępne dla każdego.

Firma “Gortex“ realizuje pomysły własne i Państwa.
ZAPRASZAMY
O firmie
Certyfikaty
Usługi
Produkty
Lokalizacja
 
Firma: GORTEX Meble
Adres: 63-645 Łęka Opatowska , Kościelna 7
woj.: wielkopolskie
pow.: Kępno
Telefon: 0 +48 62 782 69 50
0 +48 62 782 69 51
Fax: +48 62 782 69 60
Email: gortexpph@interia.pl
WWW: www.meble-gortex.pl www.gortex.eu

GORTEX Meble - Łęka Opatowska , Kępno , wielkopolska

meble domowe meble tapicerskie handel meblami sprzedaż mebli produkcja mebli gortex kanapy wersalki fotele narożniki zestawy wypoczynkowe tapicerowane producent mebli

Meble i akcesoria » Fotele, kanapy, sofy » Handel meblami » Meble tapicerowane » Zestawy wypoczynkowe