Sprawdź czy jesteś w Sieci »
 

DANISH FARMING CONSULTANTS Sp. z o.o.

44-164 Gliwice, ul. Piaskowa 16,   pow.: Gliwice , woj.: Śląskie
+48 32 270 15 79
Firma
DANISH FARMING CONSULTANTS Sp. z o.o.
Adres
44-164 Gliwice, ul. Piaskowa 16
pow.: Gliwice , woj.: Śląskie
Telefon
+48 32 270 15 79
Fax
+48 32 270 15 97
Email
WWW
Rodzaj / Charakter działalności
Produkcja Handel Inne
Wyślij wiadomość
Aktualizuj dane

DANISH FARMING CONSULTANTS Sp. z o.o. - Gliwice

, , , ,

Oferta
Firma
DANISH FARMING CONSULTANTS GŁÓWNIE ZAJMUJE SIĘ:

TRZODA CHLEWNA
Podstawowa produkcja tj. chów i hodowla trzody chlewnej, odbywa się na fermie w Rzeczycach w cyklu zamkniętym. Stado liczy sobie 25 000 sztuk w tym 2 000 macior. Na tej bazie produkuje się rocznie do 54 000 stukilowych tuczników. Wytrwała praca genetyczna pozwoliła na stworzenie stada o wysokich parametrach produkcyjności: duża płodność i plemność loch, małe upadki, duże przyrosty przy niewielkim zużyciu paszy. Tuczniki charakteryzują się dużą zawartością mięsa w tuszy, dlatego też na rynku osiągają wyższe ceny.

PRODUKCJA ROLNA
Firma może się również pochwalić produkcją rolną. Na 1250 ha gleb średniej jakości uzyskuje się 60 q pszenicy z 1 ha, 60 q jęczmienia, 70 q kukurydzy, 35 q rzepaku. Całość produkcji zbóż przeznaczona jest na paszę dla trzody chlewnej. Na chwilę obecną DFC zatrudnia ok. 50 pracowników.
Danish Farming Consultants Sp. z o.o. w Rzeczycach istnieje od 1 lipca 1995 roku i powstała na bazie części dawnego kombinatu PGR Gliwice. Jest to firma ze stuprocentowym duńskim kapitałem z nieruchomościami dzierżawionymi od Agencji Nieruchomości Rolnych. Jesteśmy jednym z największych hodowców trzody chlewnej w Polsce. Naszymi klientami są renomowane firmy przetwórstwa mięsnego z regionu i nie tylko.

Wprowadzony kapitał początkowy, jak również zyski z lat następnych pozwoliły nie tylko wznowić wygaszoną produkcję rolną i zwierzęcą, ale także zmodernizować budynki inwentarskie na bazie zaś innych zbudować wytwórnię pasz i nowoczesny warsztat, obsługujący własny sprzęt do produkcji rolnej.
Wyślij wiadomość:

Skorzystaj z formularza, aby wysłać informację do firmy: DANISH FARMING CONSULTANTS Sp. z o.o.

Jezeli nie widzisz tego obrazka kliknij odswiez i spróbuj ponownie Odśwież kod z obrazka
Leśnictwo, rolnictwo, ogrodnictwo » Hodowla » Hodowla trzody chlewnej » Pasze » Zboża i rośliny strączkowe | Żywność, przemysł spożywczy » Zboża i nasiona
Copyright © 2005-22 iPolska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Koszystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Wdrożenie: iPolska.com.pl