O firmie

"Trans-Wiert" to firma z bardzo bogatą przeszłościa, której historia sięga lat 50-tych ubiegłego stulecia. Składa się na nią wszystko, co bylo nierozerwalnie zwiaząne z losami polskiego przemyslu naftowego - od powistania w 1953 roku powstało w Jaśle Przedsiębiorstwo Poszukiwań Nafty i Gazu po rok 2002, kiedy to z dniem 02 stycznia 2002 roku, po kolejnych zmianach organizacyjnych i odpowiednim przygotowaniu w ramach dalszej restrukturyzacji PNiG utworzona została Spółka "Trans-Wiert", i samodzielnie rozpoczęla działalność na rynku.

Obecnie Firma Trans-Wiert Sp. z o.o. posiada ponad 170 jednostek taboru i sprzętu, takich jak: samochody osobowe, ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe o ładownosci od 2 do 55 ton, spycharki, koparki, żurawie samochodowe oraz sprzęt do robót drogowych.

Świadczymy usługi w zakresie przewozu ładunków masowych i uniwersalnych, przewozu ladunków ciężkich i ponadnormatywnych, wykonywania usług sprzętowych dźwigami, spycharkami i koparkami, napraw pojazdów i działalności warsztatowej.

Prowadzimy także stację kontroli pojazdów, stację benzynowa i LPG, sprzedaż części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych, stację konserwacji pojazdów oraz montaż i konserwację samochodowych instalacji gazowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

 

Oferta

Firma Trans-Wiert Sp. z o.o. oferuje usługi w zakresie transportu specjalistycznego na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w przewozach ładunków masowych i uniwersalnych, ciężkich i ponadnormatywnych do 51 ton. Do tego celu wykorzystujemy tabor w skład którego wchodzą samochody ciężarowe, naczepy beczki i wywrotki do ładowności nawet 51 ton.

Ponadto wykonujemy usługi sprzętem budowlanym w zakresie budowy dróg i placów o nawierzchniach tłuczniowych i betonowych oraz kompleksowych prac ziemnych. Posiadamy szeroką gamę sprzętu budowlanego: Żurawie samochodowe, Spycharki, Koparki, Walec drogowy, Równiarka, Koparko-ładowarki i ładowarki

Budowa dróg i placów o nawierzchniach tłuczniowych i betonowych w zakres których wchodzą między innymi:

  • budowy dróg o nawierzchniach tłuczniowych i betonowych, dróg leśnych,
  • budowy placów z płyt betonowych,
  • modernizacji i remontów nawierzchni istniejących dróg i placów,
  • rekultywacji gruntów
  • regulacji koryt rzek, potoków i cieków wodnych
  • zagęszczania gruntu
  • niwelacji i plantowania terenu
  • rozbiórki budynków

Okręgowa stacja kontroli pojazdów - Wykonujemy okresowe badania oraz naprawy wszystkich rodzajów pojazdów. Wyposażenie Stacji opiera się na najnowszej linii diagnostycznej EUROSYSTEM firmy MAHA z Niemiec, lidera w diagnostyce podwoziowej na świecie i w Polsce.

Warsztat napraw spółki Trans-Wiert świadczy usługi w zakresie: naprawy pojazdów ciężarowych wszelkiego rodzaju, naprawy sprzętu budowlanego oraz wózków widłowych.

Stacja paliw i LPG - Oferujemy sprzedaż paliw wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. Zapewniamy przy tym miłą i profesjonalną obsługę.

Prowadzimy sklep z częściami i akcesoriami do samochodów osobowych oraz dostawczych. Oferujemy szeroką gamę asortymentów do samochodów krajowych, jak i zagranicznych po konkurencyjnych cenach.

Konserwacja pojazdów. Przeprowadzamy kompleksową i profesjonalną konserwację samochodów osobowych oraz dostawczych.

Myjnia samochodowa. Oferujemy ręczne mycie pojazdów metodą wysokociśnieniową urządzeniami KARCHER. Stosujemy tylko atestowane i sprawdzone środki myjące. Zapewniamy przy tym miłą i profesjonalną obsługę.

Galeria

Nasze zakłady

Realizacje

 


Trans-Wiert Sp. z o.o.
38-200 Jaslo,
ul.Przemysłowa 11

+48 13 446-80-66
+48 13 443-64-15

13 446-82-40

sekretariat@trans-wiert.pl

www.trans-wiert.pl

mapka dojazdu »

 
 
   
TRANS-WIERT - Usługi transportowo-sprzętowe - Budowa dróg i placów o nawierzchniach tłuczniowych i betonowych - Okręgowa stacja kontroli pojazdów Jasło - Warsztat napraw Jasło - Stacja paliw i LPG - Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów samochodowych - Konserwacja pojazdów - Myjnia samochodowa, Jasło