Oferta
Fabryka mebli „Wersal” to producent ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, oferujący bogatą ofertę mebli tapicerowanych, na którą składają się trzy kolekcje:

* Elegance Line
* Avangarde Line
* Classic Line

Naszą siłą oraz znakiem rozpoznawczym jest wzornictwo mebli prezentowane w kolekcji mebli „elegance line”. To właśnie dzięki tej kolekcji fabryka mebli „Wersal” – zaledwie w ciągu kilku lat – zyskała sobie miano jednego z liderów wśród producentów mebli tapicerowanych w Polsce , jak również poza granicami kraju.

Fabryka mebli „Wersal” oferując naszym Klientom trzy kolekcje mebli stara się spełniać wszelkie ich oczekiwania, pragnienia i marzenia. Znajduje to odzwierciedlenie w formie oraz stylistyce naszych zestawów. Wyroby fabryki mebli „Wersal” łączą w sobie estetykę, funkcjonalność i bogate wzornictwo. W naszej ofercie znajdą Państwo meble ekskluzywne, nowoczesne i tradycyjne w szerokiej gamie tkanin i skór naturalnych.
Nasze kolekcje nawiązują do najnowszych trendów w meblarstwie europejskim i światowym.

Stawiając na dynamiczną i wyspecjalizowaną kadrę kierowniczą głodną sukcesu oraz młodą załogę z głową pełną pomysłów jesteśmy w stanie sprostać zarówno każdemu wyzwaniu, jak i wszelkim oczekiwaniom stojącym na naszej drodze w dążeniu do doskonałości w produkcji mebli.

Fabryka mebli „Wersal” – już sama nazwa nas zobowiązuje do tego, że na tym co osiągnęliśmy nadal nie można poprzestać i należy dążyć do doskonałości w tym co lubimy i potrafimy robić najlepiej – „tworzyć z pasją” – dla wszystkich naszych Klientów.

Oferujemy meble tapicerowane:

- Zestawy wypoczynkowe,
- Narożniki pokojowe,
- Kanapy


O firmie
Historia firmy
Fabryka mebli “Wersal“ z siedzibą w Jankowych istnieje od 1989 roku. Na samym początku skoncentrowano się na produkcji mebli tapicerowanych. Z upływem czasu zakład poszerzył asortyment o narożniki kuchenne, stoły krzesła i ławy. Początkowo firma zatrudniała kilka osób, jednak dzięki wprowadzeniu na rynek nowych wzorów mebli, które znalazły duże zainteresowanie wśród klientów i ich rosnących potrzeb, doszło do szybkiego rozwoju zakładu i przekształcenia w fabrykę.

Obecnie
Obecnie fabryka jest prężnie rozwijającą się firmą posiadającą własny tartak, suszarnie, lakiernie oraz transport. Wykorzystywanie do produkcji mebli nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych powoduje, że wyroby produkowane przez fabrykę charakteryzują się wysoką jakością a własne zaplecze produkcyjne pozwala na proponowanie klientom szerokiej gamy wyrobów o konkurencyjnych cenach. Bezpośrednio przy fabryce znajduje się salon wystawowy oferujący produkowane wyroby. Corocznie, ze względu na zmieniające się potrzeby klientów wprowadzane są nowe modele mebli opracowane w pracowni projektowej. Większość produkcji firma przeznacza na eksport. Sprzedaje swoje wyroby do takich krajów jak: Niemcy, Izrael, Chorwacja, Czechy, Łotwa, Litwa, Słowacja, Bośnia i Hercegowina.
Od 2000 roku fabryka dzięki zwiększeniu produkcji szatoz drewnianych (ozdób drewnianych) do mebli tapicerowanych produkuje takie elementy również dla innych firm produkujących meble tapicerowane. Fabryka przykłada ogromną wagę do promocji swoich wyrobów poprzez aktywne uczestnictwo w wielu krajowych i międzynarodowych targach meblowych. Przy dużych ilościach jesteśmy w stanie wyprodukować meble według wzorów klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy życząc Państwu satysfakcji z użytkowania naszych mebli.
Certyfikaty
Usługi
Produkty
Lokalizacja
 
Firma: WERSAL - fabryka mebli tapicerowanych
Adres: 63-604 Baranów, Jankowy 1a
woj.: wielkopolskie
pow.: Kępno
Telefon: 0 +48 (62) 782 92 19
Fax: +48 (62) 781 02 33
Email: biuro@wersal.pl
WWW: www.wersal.pl

WERSAL - fabryka mebli tapicerowanych - Baranów, Kępno , wielkopolskaMeble i akcesoria » Meble tapicerowane » Stoły i krzesła