Oferta
Zakład Mięsny w Naprawie jest firmą rodzinną, którą założył Kazimierz Medes w roku 1991. Zarówno przed założeniem firmy jak i obecnie właściciel prowadzi gospodarstwo rolne. Zakład organizuje skup żywca wołowego i wieprzowego z najbliższej okolicy a część surowca pochodzi z własnego gospodarstwa. Dzięki dobremu surowcowi, oraz krystalicznej górskiej wodzie z własnego ujęcia produkowane u nas wyroby cieszą się dużym uznaniem, niepowtarzalnym smakiem i aromatem.

W Zakładzie Kazimierza Medes prowadzony jest ubój bydła i trzody chlewnej, oraz rozbiór mięsa, a także produkcja wędlin i wyrobów garmażeryjnych. Zakład ten posiada trzy sklepy przyzakładowe w Jordanowie, Makowie Podhalańskim oraz Suchej Beskidzkiej.

Nasza firma bazuje na tradycyjnych wyrobach, przez co zyskuje coraz to wieksze uznanie wśród klientów. Jako jedyna firma na Podhalu produkujemy szynkę surową dojrzewającą, oraz kiełbasy surowe, według receptury z XVIII wieku. O powodzeniu tego przedsięwzięcia decydują smaczne i zawsze świeże wyroby, a także przedsiębiorczość właściciela i dobrze zgranej załogi posiadającej wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Właściciel w trosce o najwyższą jakość produktów inwestuje w nowoczesny park maszynowy.

Z uwagi na upodobania klientów, stale poszerzamy asortyment naszych wyrobów. Tak prowadzona produkcja pozwoliła nam na pozyskanie klientów nie tylko w sklepach lecz także w szkołach i restauracjach.

Szczególny nacisk kładziemy na warunki higieniczne w czasie produkcji, czego przykładem jest wdrożenie przez firmę systemu HACCAP.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
O firmie
Certyfikaty
Usługi
Produkty
Lokalizacja
 
Firma: Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Kazimierz Medes
Adres: 34-240 Jordanów, Naprawa 14
woj.: małopolskie
pow.: Sucha Beskidzka
Telefon: 18 26 72 004
Fax: 18 26 72 004
Email: biuro@m.pl
WWW:

Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Kazimierz Medes - Jordanów, Sucha Beskidzka , małopolska

mięso kiełbasy szynki szynka salceson parówki pasztety pasztet jordanów naprawa zakład

Żywność, przemysł spożywczy » Produkty spożywcze » Mięso, wędliny